Aktuality

Zde naleznete všechny důležité informace k různým událostem. Sledujte tuto stránku abyste věděli o všem co se děje u nás v Rezidenci Jasmín.

RESTAURANT CAFE Jasmín

RESTAURANT CAFE Jasmín se nachází v moderním areálu REZIDENCE Jasmín v blízkosti Sídliště Bohnice. Restaurace s kavárnou je přístupná z ulice Řešovská.

Nabízíme cenově dostupné menu české a mezinárodní kuchyně vždy připravované z čerstvých a kvalitních surovin, domácí dezerty a lahodnou kávu. V pracovních dnech pro připravujeme polední menu za zvýhodněné ceny.

Provozní doba restaurace je denně od 10:00 do 22:00 hod.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Prohlídky bytů v Rezidenci Jasmín

Dovolujeme si Vás pozvat na prohlídku bytů v Rezidenci Jasmín. Prohlídka bytů je nyní již možná každý den, od pondělí do pátku. Po předchozí domluvě i o víkendu. Pro rezervaci individuální prohlídky nás kontaktujte na tel. čísle: 602725547 nebo e-mailem info@rezidencejasmín.cz

Rezidence Jasmín

Otevření Rezidence Jasmín

1. ledna 2021 jsme pro Vás otevřeli nový bytový komplex se dvěma systémy ubytování a péče o seniory. Můžete si zarezervovat termín prohlídky na tel. čísle: 602725547, nebo emailem: info@rezidencejasmin.cz, případně osobně na recepci v 1.patře.
Informace ohledně pronájmu bytů naleznete na naších webových stránkach: www.rezidencejasmin.cz
Ukázkový byt v Rezidenci Jasmín