Rezidenční bydlení

Rezidenční bydlení představuje moderní pohodlnou formu ubytování. Rezidence Jasmín nabízí rezidenční bydlení pro aktivní seniory, kterým zpříjemňuje běžné domácí hospodaření a v případě potřeby v této oblasti také pomáhá. Představuje tak ideální místo pro klidné bydlení v zeleni na dosah centra Prahy.

Vybavení bytů

Atraktivní architektonické zpracování budovy a množství volitelných služeb umožňují nájemcům v Rezidenci Jasmín vést spokojený život v souladu s vlastními potřebami a s ohledem na aktuální zdravotní stav.

Rezidence Jasmín nabízí možnost pronájmu bezbariérových bytů v uspořádání zejména 1 + KK a 2 + KK o rozloze 29 m² ‒ 64 m², se společnou recepcí. Součástí některých bytů je venkovní terasa. Rezidenční nájemné byty se nacházejí ve 2., 3., 4. a 7. podlaží budovy. Okna jsou situována do všech světových stran, u některých bytů jsou okna orientována i do zeleného atria budovy Rezidence.

Obytné místnosti

V obytné místnosti se nachází moderní kuchyňská linka s dvou-plotýnkovou keramickou varnou deskou, digestoří a dřezem. Nájemci si mohou byt dle potřeby dovybavit vlastními oblíbenými kusy nábytku.

Sociální zařízení

Vybavení koupelny tvoří umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a toaleta s bezpečnostním madlem. V koupelně je samostatné topné těleso – žebřík. Na podlahách je položen protiskluzový vinyl.

Bílá, moderní kuchyňská linka s tmavou pracovní deskou.

Další vybavení

Přírodní podlahové krytiny značky Marmoleum pokrývají podlahy obytných místností všech bytů. Přechody mezi místnostmi v bytě jsou vyprojektovány bezprahově s přechodovými a ukončovacími lištami. Omítky bytů jsou sádrové s bílou malbou.

Byt je vybaven bezpečnostním protipožárním čidlem, požárním a kouřovým hlásičem a evakuačním rozhlasem. Dále jsou v bytě udělány přípravy pro možné zapojení komunikátorů se zdravotní a sociální službou.

Součástí vybavení je kabel pro příjem pozemního DVB-T2 a optický kabel sítě CETIN, který umožňuje stabilní, rychlé a bezpečné připojení k internetu u více než deseti operátorů.

Pronájem bytu je možné rozšířit o garážové stání v přízemí a sklepní kóji.

Paní objímá staršího pána a společně se smějí.

Ukázkové byty

Prohlédněte si naše ukázkové byty, abyste si udělali lepší představu o vzhledu místnosti a o možných uspořádáních.

Ukázka bytů
Ukázkové uspořádání nábytku v bytu

Služby Rezidence Jasmín

Volitelná nabídka služeb podporuje soběstačnost seniorů, a zároveň jim poskytuje pomoc v případě potřeby. Ubytováním u nás má klient zajištěné klidné bydlení a péči za jakéhokoliv zdravotního stavu.

Zdravotní a sociální služby

Mezi volitelné služby Rezidence Jasmín patří přítomnost zdravotnického a sociálního personálu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V budově Rezidence Jasmín je také ordinace lékaře a fyzioterapeuta.

Ošetřovatelka sedící zády promlouvá ke starší ženě, která se na ni usmívá.

Další služby

Kromě zdravotně orientovaných služeb mohou klienti dále využívat služeb úklidu, praní prádla či donášky nákupu. Rezidence poskytuje možnost stravování ve zdejší jídelně nebo v restauraci, která je součástí objektu a je přístupná i veřejnosti ze širokého okolí.

Rezidence Jasmín klientům nabízí dobrovolnou účast ve volnočasovém programu a přístup do společné klubovny.

Seniorní pár popíjí kávu ve stylové kavárně.

Volnočasové aktivity

Rezidence Jasmín připravuje pro seniory bohatý program volnočasových aktivit přímo v naších prostorách. Trávení volného času je důležité pro všechny věkové kategorie, protože nabízí příležitost k setkávaní se, k získávaní zajímavých informací, udržovaní dobré psychické a fyzické kondice.

Našim cílem je zpříjemnit seniorům volný čas například přednáškou od zajímavých hostů, tvořivé dílničky, cvičení, vaření a pečení, jazykové kurzy, muzikoterapie, canisterapie, společenské hry, klub čtenářů a mnoho dalšího.